PAREMK VILNIAUS RAJONO SOCIALDEMOKRATUS, NES MES DIRBAME DĖL KIEKVIENO ŽMOGAUS!

Mieli bičiuliai,
Maloniai kviečiame iki gegužės 1 d. skirti 0,6 proc. nuo Jūsų jau sumokėtų mokesčių Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus rajono skyriui.
Jūsų parama mums gyvybiškai svarbi! Kiekvieno žmogaus asmeninis palaikymas – tai dar vienas žingsnis link teisingo, klestinčio ir jungiančio Vilniaus rajono.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nuo šių metų nebėra galimybės teikti prašymus skirti paramą popierinėse formose ar pildyti jas atvykus į VMI skyrių. Tai galima padaryti tik elektroniniu būdu EDS sistemoje.
Ši parama papildomai Jums nieko nekainuos, nes gyventojų pajamų mokestis už praėjusius metus jau sumokėtas.
Neskyrus šios mokesčio dalies mūsų partijos skyriui, šie pinigai tiesiog liks valstybės biudžete. O iš Jūsų skirtos paramos nuveikiame daug gerų darbų: organizuojame skyriaus renginius, akcijas, iniciatyvas, kitas veiklas. Taip pat turime rengtis artėjantiems 2023 m. savivaldybių tarybų ir merų rinkimams.
Primename, kad skyrus 0,6 proc. jau sumokėto GPM, nenuskriaudžiate kitų organizacijų, kurioms norite skirti 1,2 proc. sumokėto GPM. Ši suma neminusuojama iš paramos, kurią norite skirti darželiams, mokykloms, gyvūnų prieglaudoms, bendruomenėms, kitoms NVO. 
Kviečiame remti tikrąją socialdemokratiją Lietuvoje!

Kaip tą padaryti: LSDP-PARAMA_2022

Close