LSDP Vilniaus rajono skyriaus visuotinis susirinkimas

LSDP Vilniaus rajono skyriaus visuotinis susirinkimas

Lapkričio 18 d. turėjome LSDP Vilniaus rajono skyriaus visuotinį susirinkimą ✅, kurio metu aptarėme svarbias politines aktualijas kartu su LSDP pirmininke, Europos Parlamento nare Vilija Blinkevičiūte. Skyriaus pirmininkas Robert Duchnenič pristatė skyriaus veiklos ataskaitą. 

Taip pat, buvo aptartas klausimas dėl LSDP Vilniaus rajono skyriaus pirmininko pavaduotojo patvirtinimo, 2021 m. vasario 17 d. nutarimo „Dėl LSDP Vilniaus rajono skyriaus pirmininko pavaduotojų patvirtinimo“ pakeitimo ir 2021 m. vasario 17 d. nutarimo „Dėl LSDP Vilniaus rajono skyriaus tarybos patvirtinimo“ pakeitimo.

Deja, dėl smarkiai išaugusio užimtumo, skyriaus pirmininko pavaduotojas Audrius Pučas, neturi galimybės eiti pavaduotojo pareigas. Todėl, bendru sutarimu Ruslanas Baranovas buvo patvirtintas LSDP Vilniaus rajono skyriaus pirmininko pavaduotoju, o LSDP Vilniaus rajono skyriaus tarybą papildyti vienu nariu. Nuo šiol LSDP Vilniaus rajono skyriaus tarybą sudarytų ne 21, o 22 nariai. 

Be to, buvo aptartas labai svarbus skyriaus veiklai rūpimas klausimas, dėl naujų narių priėmimo poreikio. Džiugu pranešti, jog turime naują narę Liną Stašaitienę, kuri bendru sutarimu priimta į LSDP Vilniaus rajono skyriaus Maišiagalos grupę. Kitas svarbus klausimas dėl nario mokesčio. Pranešėjos – Rūta Carik ir Kristina Jankūnienė pristatė esamą nario mokesčio surinkimo situaciją ir paragino tuos, kurie dar neturėjo galimybės sumokėti nario mokestį, tai padaryti. 

Vis labiau artėjant 2023 m. savivaldybių tarybų i merų rinkimams, pranešėjai – Robert Duchnevič ir Gintaras Karanda pristatė vykdomą rinkimų štabo veiklą, numatomus ir atliktus darbus, ruošiantis rinkimams. 

Esame labai dėkingi visiems dalyvavusiems bičiuliams ✊🌹

Nuotraukos 👇

Close